Zawody wędkarskie z okazji Dni Św. Mateusza

W sobotę 19 września 2015 roku, na Pułtuskim Kanale, odbyły się zawody w wędkarstwie spławikowym z okazji XVIII Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza. Zawody odbywały się w 2 kategoriach wiekowych: do lat 14 i powyżej 14 lat. Pułtuski Kanał jak zwykle okazał się świetnym miejscem do rozgrywania tego typu imprez, wszyscy złowili ryby, ozdobą były 2 ładne liny, złowione przez najmłodszych uczestników, startujących w kat. wiekowej do 14 lat. Dopisała również pogoda, było słonecznie i bardzo ciepło.

W kategorii wiekowej powyżej 14 lat, wygrał Aleks Kołakowski, który złowił prawie 2kg ryb. Aleks w ubiegłym roku został Mistrzem Okręgu Juniorów do 18 lat, w tym roku już wygrywa z seniorami - gratulacje. Drugie miejsce zajął Artur Pas a trzecie Mariusz Hałas. W kat. do lat 14 - wygrał Hubert Skrzydlak - gratulacje. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tych zawodów.

Do obejrzenia wszystkich zdjęć z tych zawodów zapraszam do naszej Galerii.