Podlodowe Mistrzostwa Okręgu Ciechanowskiego 2007

25 marca 2007 roku odbyły się zawody podlodowe o mistrzostwo Okręgu Ciechanowskiego na jeziorze Grądy (ok. 15 km za Lidzbarkiem). Z Pułtuska pojechały 2 drużyny: 1.zawodnicy z Koła PZW Nr 1 w składzie: Piotr Dubliński - mistrz Okręgu z poprzedniego roku, Janusz Skrzydlak, Artur Salamon, Waldemar Sokół; 2. zawodnicy z Klubu Pełta w składzie: Andrzej Nowakowski, Piotr Ignaczak, Marcin Majewski.

Drużyny miały być 3 - osobowe, więc W. Sokół został przyłączony do drużyny z Ciechanowa, której brakowało 1 zawodnika.

W klasyfikacja drużynowej drużyna reprezentujaca Klub Pełta zajęła 1 miejsce. A drużyna z Koła Nr 1 Pułtusk zajęła 3 miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej zawodnicy z Pułtuska zajęli miejsca: M. Majewski - 2, A. Salamon - 5, A. Nowakowski - 13, P. Ignaczak - 20.
Reprezentant Koła J. skrzydlak
Waldek Sokół - tym razem w drużynie Ciechanowa
zawodnik drużyny Koła - P. Dubliński
zawodnik drużyny Koła - A. Salamon
Marcin Majewski reprezentował Klub “Pełta”
zawodnik drużyny Klubu - A. Nowakowski
z lewej: zwycięzca, w środku: Hubert z pucharem dla Koła za 3 miejsce, z prawej Marcin Majewski 2 miejsce indywidualnie
z lewej Skrzydlak z pucharem za 3 miejsce dla drużyny Koła, w środku M. Majewski
2 miejsce, z prawej A. Nowakowski: 1 miejsce Klubu Pełta